Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Poszukujemy starych zdjęć Łochowa


ostatnai modyfikacja: 11.02.2019
dodane: 11.02.2019

Szanowni Państwo,

W związku z obchodami 50 – lecia nadania praw miejskich dla Łochowa zwracam się z uprzejmą prośbą do Mieszkańców, posiadających archiwalne fotografie dokumentujące miejsca oraz wydarzenia z przeszłości naszego miasta. Ponieważ w rodzinnych albumach i zbiorach zdjęć sprzed lat często są zdjęcia, które przedstawiają życie codzienne, wizyty znaczących osób, ważne uroczystości, charakterystyczne obiekty architektoniczne lub krajobrazowe, zwracamy się z prośbą o ich udostępnienie.

Wybrane zdjęcia zostaną zeskanowane i wykorzystane do działań promujących jubileusz 50 – lecia nadania praw miejskich dla Łochowa.

Fotografie prosimy dostarczać do Urzędu Miejskiego w Łochowie – Al. Pokoju 75, 07-130 Łochów, pok. 221, gdzie zostaną zeskanowane i opisane, a oryginały zostaną Państwu zwrócone. Można także zeskanowane zdjęcia nadsyłać na adres e-mail: promocja@lochow.pl

Udostępnienie fotografii jest równoznaczne z udzieleniem zgody przez właściciela na opublikowanie i publiczną prezentację fotografii. W przypadku gdy na zgłaszanych zdjęciach widnieją rozpoznawalne osoby Mieszkaniec jest zobowiązany uzyskać zgodę tych osób na opublikowanie i publiczną prezentację fotografii oraz na prośbę Urzędu przedstawić taką zgodę na piśmie.

 

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Burmistrz Łochowa

Robert Gołaszewski

 

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości