Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

26 FINAŁ WOŚP W ŁOCHOWIE –REKORDOWY


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 29.01.2018

14 Stycznia tego roku już po raz 26 odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łochów również przyłączył się do tej wspaniałej akcji. Sztab liczył 27 wolontariuszy. Tradycyjnie całe obchody miały miejsce w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury.

Już od samego rana wolontariusze wyruszyli w teren, nie tylko naszej gminy, ale również gminy Jadów.
Od godziny 14:00 rozpoczął się finał w MiGOKu. Wystąpił m.in. Dawid Dabiński – iluzjonista, Trójka Cheerleaders – pod czujnym okiem Pani Aldony Guzek, zespół Next Level – z Rafałem Snopczyńskim na czele, reaktywowane po ponad trzech dekadach Tulipany, Kapela Łochowska, uczennica Ogniska Muzycznego Ania Kotarba w duecie z Inką Lis. Odbył się również pokaz pierwszej pomocy, zorganizowany przez trójkę strażaków z OSP Budziska, pod przewodnictwem Piotra Gajewskiego. Gwiazdami wieczoru były dwa zespoły: rockowy Dollz i folkmetalowy Runika. Na koniec odbyła się dyskoteka, którą poprowadził niezastąpiony DJ Gofer.

 O godzinie 20:00 przyszedł czas na światełko do nieba, które rozbłysło nad Łochowem.
W przerwach między występami odbywały się licytacje przeróżnych przedmiotów, od obrazów po vouchery. Przez cały czas dostępny był kącik animacyjny Abrakadabra, loteria fantowa oraz kawiarenka z kawą, herbatą i przygotowanymi przez wolontariuszy ciastami.
Swoja obecnością zaszczycił nas Burmistrz Łochowa, grupa motocyklisów Mad Moose oraz BMW Team, Stajnia Kaliska za co dziękujemy.

26 436,47 zł – to właśnie kwota, którą udało się zebrać wolontariuszom, dla „Wyrównania szans w leczeniu noworodków”, dzięki wsparciu i życzliwości mieszkańców.

Katarzyna Politowska

 

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości