Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

III Memoriał Mariana Dzięcioła. Grand Prix Polski


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 09.10.2017

            Dnia 08 października 2017 roku Hala sportowa w Łochowie po raz kolejny gościła tancerzy cheerleaders z całej Polski. W III Memoriale Mariana Dzięcioła Grand Prix Polski udział wzięło 31 zespołów w 3 dywizjach: pom dance, cheer dance, cheer. Organizatorami turnieju było Łochowskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk CD oraz Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders. Staramy się szerzyć cheerleading w naszej gminie, i tak w tym roku gościnnie wystąpiły 3 zespoły ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Ostrówku węgrowskim, mamy nadzieję, że w przyszłym roku zespoły te dołączą do PSCH i będą rywalizować z zespołami z całej Polski. Turniej zakończył się owocnie dla naszych łochowskich zespołów, gospodarze jak zwykle znaleźli się na podium.

            Cieszymy się, że Łochów staje się wizytówką polskiego cheerleadingu, mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów roztańczymy halę sportową już na IV Memoriale Mariana Dzięcioła.

 

Joanna Szelest

 

 

 

 

 

 

 

.

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości