Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

KOMUNIKAT PGE


ostatnai modyfikacja: 31.10.2015
dodane: 27.02.2015

 

 

KOMUNIKAT

 

W związku z docierającymi do PGE Dystrybucja S.A. informacjami, o występujących przypadkach przesyłania do Odbiorców energii elektrycznej pism o rzekomej zmianie systemu rozliczeniowego oraz rachunku bankowego na który należy uiszczać należności za dostawy energii elektrycznej, pragniemy poinformować, iż Spółka nie prowadzi prac zmierzających do zmiany systemu rozliczeniowego, jak również nie kierowała do Odbiorców informacji o zmianie numerów rachunków bankowych.

W przypadku otrzymania podobnej korespondencji prosimy naszych Odbiorców o zwrócenie bacznej uwagi na oznaczenie podmiotu kierującego informację, dane zamieszczone w piśmie oraz porównanie ich z informacjami zawartymi w fakturze i wcześniejszą korespondencją dotyczącą dostaw energii elektrycznej od PGE Dystrybucja S.A.

W przypadku stwierdzenia, iż korespondencja kierowana jest przez podmiot inny niż Państwa dostawca: PGE Dystrybucja S.A., prosimy o kontakt z najbliższym komisariatem policji oraz ze Spółką, telefonicznie (tel. 81 7105702, 81 7105739) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej ( sekretariat@pgedystrybucja.pl ).

 

 

Z poważaniem,

Wydział Organizacyjno-Prawny

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa

Tel. 22 512 15 21

 

 

 

 

 

 

 

 

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości