Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Parlament Europejski gratuluje


ostatnai modyfikacja: 09.02.2015
dodane: 18.12.2014

Szanowny Panie,

w związku z wyborem na stanowisko Burmistrza Łochowa proszę przyjąć moje serdeczne gratulacje. Po raz kolejny wyborcy obdarzyli Pana zaufaniem, co z pewnością jest powodem do uzasadnionej dumy, ale oznacza także, że mieszkańcy nie zawiedli się na Pana dotychczasowej działalności i docenili pracę na rzecz całej łochowskiej społeczności.

Nowa kadencja to z pewnością kolejne wyzwania, wiele celów do spełnienia i wielka odpowiedzialność. Życzę Panu wytrwałości w pełnieniu jakże zaszczytnej, ale też trudnej funkcji - by każdy dzień służby na rzecz Łochowa owocował jego rozkwitem, prosperitą nie tylko gospodarczą oraz zadowoleniem mieszkańców.

W przyszłym roku obchodzić będziemy 25-lecie polskiej samorządności. W ciągu ćwierćwiecza nasze gminy i powiaty zmieniły się nie do poznania. To zasługa przede wszystkim świetnych włodarzy, właśnie takich jak Pan. Cieszący się szacunkiem samorządowcy, umiejętnie budujący zaangażowaną, wspierającą się i działającą razem wspólnotę mieszkańców, to prawdziwy skarb naszej demokracji.

Życząc powodzenia, serdecznie pozdrawiam

Jarosław Kalinowski

Poseł do Parlamentu Europejskiego

Przewodniczący Rady Naczelnej PSL

 

List w oryginale:

List od Parlamentu Europejskiego.

 

 

 

 

autor: A.Szcześnik


przejdź do archiwum wiadomości