Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Warcaby? To rozwija! Kolejna edycja Gminnego Turnieju Warcabowego już za nami.


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 26.04.2018

 

 

24.04.2018 r. w Szkole Podstawowej im. W. Witosa w Gwizdałach odbył się VIII Gminny Turniej Warcabowy, w którym od kilku lat udział biorą uczniowie szkół w terenu gminy Łochów.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Łochowa – Pan Robert Gołaszewski, który uroczyście otworzył turniej, życząc uczestnikom dobrej zabawy.

Nad rywalizacją uczestników czuwało jury w składzie: p. Grzegorz Maguza, p. Tadeusz Sołtysiak, p. Paweł Wróbel.

Jak co roku, zwycięzcy z poszczególnych kategorii wiekowych walczyli również o Puchar Burmistrza, który w tym roku powędrował do Bożydara Kądzieli. Jak się okazuje cierpliwość popłaca - zwycięzca całego Turnieju brał bowiem udział w każdej jego wcześniejszej edycji.

Nagrody i Dyplomy uczestnicy odebrali z rąk Pana Roberta Gołaszewskiego – Burmistrza Łochwa, Pani Małgorzaty Łotarskiej – zastępcy Burmistrza oraz Pani Karoliny Dobosz – Dyrektora Szkoły Podstawowej w Gwizdałach.

Organizacją Turnieju, jak co roku, zajęła się Pani Maria Konarzewska, która z dbałością o każdy szczegół czuwała nad przebiegiem imprezy.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Dziewczęta – klasy I-III:

1 miejsce: Patrycja Sadolewska

2 miejsce: Julia Strąk

3 miejsce: Antonina Bereza

Chłopcy – klasy I-III:

1 miejsce: Paweł Wiechowski

2 miejsce: Adam Śladewski

3 miejsce: Maksymilian Pawlicki

Dziewczęta – klasy IV-VII SP:

1 miejsce: Dominika Puchta

2 miejsce: Aleksandra Woźnicka

 3 miejsce: Samanta Łoń

Chłopcy – klasy IV-VII:

1 miejsce: Maksym Latoszek

2 miejsce: Michał Skonieczny

3 miejsce: Bartosz Falkowski

Dziewczęta –gimnazjum:

1 miejsce: Wiktoria Nowakowska

2 miejsce: Julia Grabowska

3 miejsce: Oliwia Świętoń

Chłopcy – gimnazjum:

1 miejsce: Bożydar Kądziela

2 miejsce: Mateusz Kasprzyk

3 miejsce: Kacper Tryc

Za udział w turnieju oraz przygotowanie dzieci do turnieju dziękujemy uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łochowie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Łochowie, Szkoły Podstawowej nr 3 w Łochowie, Szkoły Podstawowej w Ostrówku, Szkoły Podstawowej w Kamionnie, Katolickiej Publicznej Szkole Podstawowej „Julin w Kaliskach”

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Partnerów i Sponsorów dzięki którym Turniej mógł się odbyć: Pana Roberta Gołaszewskiego – Burmistrza Gminy Łochów, firmy AIM – Tartak A. i M. Nowakowscy, Zofii i Mariana Zdunek, CHOGAZ – P. Chomontowskiego, Banku Spółdzielczego w Łochowie, p. Dariusza Gnatowskiego – sklepu i serwisu komputerowego, p. Macieja Konarzewskiego – Stajnia Kaliska, p. Pawła Olszeczuka – Best Media, p. Mirosława Ziółkowskiego – MIRPOL, P.H. „CLASIK” – E. Wielgat i J. Lurbecka.

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości