Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

UWAGA!!! URZĄD MIEJSKI W ŁOCHOWIE ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI INTERESANTÓW. Mając na uwadze zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa od wtorku 27 października 2020 r. do odwołania, Urząd Miejski w Łochowie rozpoczyna pracę w trybie wewnętrznym.

Życzenia na nowy rok szkolny


ostatnai modyfikacja: 05.12.2018
dodane: 04.09.2017

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2017/2018 w imieniu swoim i Urzędu Miejskiego w Łochowie  pragnę złożyć wszystkim Uczniom życzenia wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów oraz pogłębiania swojej wiedzy.

Życzę Wam Drodzy Uczniowie aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem nauki i wytężonej pracy ale niosły ze sobą również wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień a Wasze osiągnięcia na polu nauki godnie i chlubnie promowały Gminę Łochów.

Nauczycielom i Wychowawcom życzę, aby Państwa oddanie, pasja, profesjonalizm w nauczaniu i wychowaniu dzieci i młodzieży stały się źródłem satysfakcji, by zawsze niosły ze sobą poczucie spełnienia. Życzę Państwu wielu osiągnięć w pracy zawodowej, uznania w środowisku lokalnym i poczucia dumy z własnego udziału w kształtowaniu przyszłości młodych pokoleń Polaków.

Rodzicom życzę wielu radosnych chwil związanych z sukcesami Waszych dzieci i dumy z ich osiągnięć.

 

Burmistrz Łochowa

Robert Gołaszewski

autor: A.Grądzka


przejdź do archiwum wiadomości