Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Archiwum

Szukaj w archiwum:

MiGOK zaprasza na zajęcia

Dla każdego coś dobrego! Zapraszamy hobbystów, pasjonatów i tych, którzy chcą oderwać się od codzienności, aby rozwinąć swoje zainteresowania.

Balet dla dzieci, MMA, Muzyka, Ceramika, Malarstwo i Rysunek, Modelarstwo, Taniec - new style, hip-hop, taniec nowoczesny, videoclip dance, Taniec nowoczesny, Koło historyczne.

02.10.2015
więcej

zapraszamy na konsultacje społeczne

Stowarzyszenie LGD zaprasza na konsultacje społeczne w celu stworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020.   Kilknij na ZAPROSZENIE.

29.09.2015
więcej

ZAPRASZAMY na III Warsztat dotyczący opracowania Strategii Rozwoju Turystyki Doliny Rzeki Liwiec

III Warsztat dotyczący opracowania Strategii Rozwoju Turystyki Doliny Rzeki Liwiec, ODBĘDZIE SIĘ w dniu 09 października 2015r. w Nadleśnictwa Łochów.

25.09.2015
więcej

kolejna książka z terenu gminy Łochów pt. ,,Helena Paderewska. Wspomnienia 1910-1920.''

Spotkanie kulturalne na najwyższym poziomie! W Pałacyku w Julinie niegdyś zamieszkałym przez Helenę Paderewską odbyła się prezentacja nowej książki pt.,,Helena Paderewska. Wspomnienia. 1910-1920'' autorstwa Macieja
Siekierskiego. Klimat tego otoczenia i obecność zacnych goście spowodował, że wczuliśmy się w czasy, kiedy przebywała tu Helena z mężem Ignacym Janem. Dodatkowo uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego w Łochowie przeczytali fragmenty wspomnień Heleny Paderewskiej z tejże książki. Opowieści zacnego gościa Macieja Siekierskiego, zajmujące pytania od zaproszonych gości o tamtych czasach, o zachowanych i odnalezionych śladach pobytu Paderewskich, wydawać by się mogło, że czas zatrzymał się w miejscu. Końca pytań i opowieści nie było końca nawet przy kolorowych zakąskach w kuluarach do późnych godzin wieczornych. Spotkanie to miało miejsce w Pałacyku Heleny i Ignacego Jana Paderewskich w Julinie 23 września 2015r.


ZAPRASZAMY DO GALERII FOTOGRAFII

24.09.2015
więcej

KONSULTACJE Rocznego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na 2016 rok

Burmistrz Łochowa  ogłasza rozpoczęcie konsultacji społecznych projektu Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2016.

23.09.2015
więcej