Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Informacja na temat jakości wody z ujęcia Łosiewice

SZGK Łochów

18.09.2020
więcej

Uwaga Woda z SUW Łosiewice nie zawiera zanieczyszczeń!!!

Wyniki badań nie potwierdziły występowania bakterii grupy coli. Szczegółowe wyniki badań na stronie SZGK Łochów pod poniższym linkiem:

http://www.zgklochow.pl/

18.09.2020
więcej

SPIS ROLNY

Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać

Spis przez telefon to rozwiązanie stworzone z myślą o rolnikach, którzy nie posiadają komputera i dostępu do Internetu. Jest to metoda w pełni bezpieczna i wygodna – można się spisać w domu, bez konieczności kontaktu z osobami z zewnątrz. O możliwości spisania się przez telefon będą przypominać rachmistrze dzwoniąc od 16 września do rolników i proponując wypełnienie obowiązku spisowego w ten właśnie sposób. 

Najważniejszą i obowiązkową metodą spisową Powszechnego Spisu Rolnego 2020 jest samospis internetowy (aplikacja jest dostępna na stronie https://spisrolny.gov.pl/). Jednak użytkownicy gospodarstw rolnych, którzy nie dysponują komputerem lub dostępem do Internetu i nie skorzystają ze stanowiska komputerowego utworzonego dla nich w Gminnym Punkcie Spisowym, mogą się spisać przez telefon. 

Wystarczy zadzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99. Infolinia działa 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 – 20:00. Przed sięgnięciem po telefon warto przygotować wszystkie dokumenty związane z prowadzeniem gospodarstwa rolnego i mieć je przy sobie.

Rolnikom o możliwości spisu telefonicznego będą od 16 września przypominać rachmistrze. Jeśli do nas zadzwonią, warto skorzystać z ich propozycji i wypełnić od razu formularz spisowy.

W przypadku pytań lub wątpliwości co do tożsamości i uprawnień rachmistrza, należy zadzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 i zweryfikować te informacje.

Więcej informacji o spisie na stronie https://spisrolny.gov.pl

18.09.2020
więcej

UWAGA WODA ZDATNA DO PICIA TYLKO PO PRZEGOTOWANIU

Zgodnie z zaleceniem  Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej określono warunkową przydatność do bezpośredniego spożycia (tylko po przegotowaniu) wody dostarczanej z ujęcia w Łosiewicach.

Dotyczy to mieszkańców następujących miejscowości:

Łochów, Brzuza, Łosiewice, Jerzyska, Łojki, Jasiorówka, Samotrzask, Burakowskie, Gwizdały, Budziska, Pogorzelec, Kaliska, Barchów.

 

Dyrektor

Samorządowego Zakładu Gospodarki Komunalnej

/-/ Krzysztof Marciniak

16.09.2020
więcej

Terminarz polowań zbiorowych Koła Łowieckiego "LOT" w sezonie 2020/2021 w obwodzie łowieckim nr 226

10.09.2020
więcej