Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Zapraszamy do punktu szczepień na Powiatowych dożynkach w Łochowie

16.09.2021
więcej

Informacja Burmistrza łochowa

15.09.2021
więcej

UWAGA KOMUNIKAT!!!

W związku z sygnałami od mieszkańców o firmie, która wprowadza w błąd informując, że posiada umowę z Gminą Łochów i pozyskuje poprzez Gminę dofinansowanie w kwocie ok. 25.000 zł do instalacji fotowoltaicznej informujemy, że Burmistrz Łochowa nie zawarł umowy z żadną firmą na prowadzenie opisanych wyżej działań.

W Gminie funkcjonuje punkt konsultacyjny programu "Czyste Powietrze”, w którym przeszkolony pracownik pomaga wypełniać wnioski o dofinansowanie m.in. do wymiany kotłów oraz termomodernizacji budynków, a także montażu paneli fotowoltaicznych (nr tel. 25 643 78 77).    

15.09.2021
więcej

Co stracisz, jeśli się nie spiszesz

Narodowy Spis Powszechny to wyjątkowa i jedyna na 10 lat szansa, aby Polacy mogli pokazać, jaka naprawdę jest ich sytuacja osobista, rodzinna, zawodowa i mieszkaniowa. Dlatego jeśli wciąż zwlekasz ze spisem, to miej świadomość strat, na jakie narażasz siebie, swoją rodzinę i swoją gminę, jeśli zaniedbasz ten ustawowy obowiązek.

Co stracisz, jeśli się nie spiszesz

Udział w spisie nie jest dla Ciebie wielkim obciążeniem – wystarczy 10 minut i zrobione! Nie powinieneś się zatem usprawiedliwiać brakiem czasu. Co więcej, jeśli nie weźmiesz udziału w spisie, to nie statystycy i urzędnicy będą pokrzywdzeni, lecz Ty sam oraz Twoja rodzina ...

15.09.2021
więcej

Sąsiedzie, czy już się spisałeś?

Jeśli masz już za sobą udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021, to bardzo dobrze - zyskałeś Ty i Twoja gmina. Jednak dla przyszłości Twojej „małej ojczyzny” niezwykle ważne jest, aby w Twoje ślady poszli wszyscy inni mieszkańcy gminy. Dlatego podczas pogawędek z sąsiadami i znajomymi warto pytać, czy też już wywiązali się z tego obowiązku.

Sąsiedzie, czy już się spisałeś?

Dane zebrane podczas Narodowego Spisu Powszechnego 2021 będą podstawą do bardzo wielu prorozwojowych i ważnych społecznie przedsięwzięć i inwestycji w Twojej gminie. Dlatego tak istotne jest, aby w spisie wzięło udział 100% mieszkańców Twojej gminy ...

15.09.2021
więcej