Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej – wystartował nabór

Od 28 września 2021 r. ARiMR przyjmuje wnioski o dofinasowanie w ramach PROW 2014-2020 na Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej. Nabór potrwa do 26 listopada 2021 r.

28.09.2021
więcej

Wsparcie dla KGW - już tylko kilka dni na złożenie wniosku

Do 30 września koła gospodyń wiejskich mogą ubiegać się w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o przyznanie pomocy finansowej na realizację swoich zadań statutowych.

 

27.09.2021
więcej

Co zrobić, żeby nie zapłacić kary grzywny za brak udziału w spisie powszechnym?

Do końca spisu zostało kilka dni. Spora grupa mieszkańców Mazowsza przypomniała sobie o tym obowiązku właśnie teraz, blokując infolinię i punkty spisowe. Jeśli obawiasz się, że nie zdążysz się spisać i zapłacisz grzywnę, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zostaw numer telefonu na infolinii. Oddzwonimy.

Co zrobić, żeby nie płacić grzywny?

Najprostszą i najwygodniejszą metodą udziału w spisie jest samodzielne wypełnienie formularza na stronie https://spis.gov.pl/. Logujesz się podając identyfikator PESEL lub przez profil zaufany ...

 

27.09.2021
więcej

Uwaga! Od przyszłego tygodnia zmiana organizacji ruchu w Łochowie

Do istniejącej organizacji ruchu w rejonach ulic Kolejowej, Długiej, Armii Krajowej i 1-go Maja w Łochowie zostaną ustawione dodatkowe znaki zakazu postoju: ul. Kolejowa od Al. Łochowskiej do Długiej od strony parkingu znak drogowy - B-35 (zakaz postoju pow. 30 min), ul. Długa od Kolejowej do 1-go Maja po obydwu stronach znak drogowy — B-35 (zakaz postoju pow. 2 h), ul. Długa od 1-go Maja do ul. Armii Krajowej znak drogowy - B-35 po prawej stronie (zakaz postoju pow. 2 h), ul. Armii Krajowej od ul. Długiej do AL Łochowskiej po lewej stronie znak drogowy — B-35 (zakaz postoju pow. 2 h), ul. 1-go Maja od Al. Łochowskiej do ul. Długiej i od ul. Długiej do Alei Pokoju  po lewej stronie znaki drogowe — B-35 (zakaz postoju pow. 2 h). Dodatkowo na parkingu „Przy fontannie" zlokalizowanym przy ul. 1-go Maja zostaną ustawione znaki informacyjne D-l 8 (parking) z tabliczkami - zakaz postoju pow. 2 h.

24.09.2021
więcej

Spis Powszechny - Ostatnia prosta!

24.09.2021
więcej