Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Mieszkają z Tobą cudzoziemcy lub ich zatrudniasz? Pomóż im!

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) to jedyna szansa, by policzyć wszystkich cudzoziemców mieszkających w Polsce. Taka okazja zdarza się raz na 10 lat. Jeśli zatem znamy lub zatrudniamy obcokrajowców, warto im pomóc wypełnić ten obowiązek.

Mieszkają z Tobą cudzoziemcy lub ich zatrudniasz? Pomóż im!

Wbrew pozorom Narodowy Spis Powszechny 2021 obejmuje nie tylko obywateli Polski - obowiązek spisowy dotyczy KAŻDEJ osoby mieszkającej w naszym kraju niezależnie od posiadanego obywatelstwa czy narodowości. Spisu nie należy się bać – tajemnica statystyczna gwarantuje, że jednostkowe dane dotyczące cudzoziemców oraz ich polskich pracodawców nie będą nikomu udostępniane, nawet w przypadku braku legalności pobyt czy pracy ...

05.08.2021
więcej

„Czyste Powietrze” - spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Łochów

Burmistrz Miasta Łochów serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla Mieszkańców w ramach Programu Priorytetowego “Czyste Powietrze”,

które odbędzie się dnia 10 sierpnia 2021 r. o godz. 10:00 na sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łochowie (pok. 106), w trakcie którego będzie można indywidualnie zapoznać się z założeniami programu, rodzajami przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie, jak również sposobu składania wniosków o dofinansowanie oraz zasad realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

05.08.2021
więcej

OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE ZBIORCZO NR 158

Ostrzeżenie meteorologiczne

04.08.2021
więcej

TWOJA ULUBIONA TRASA ROWEROWA W WOJ. MAZOWIECKIM. II EDYCJA

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak - weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową!

03.08.2021
więcej

Nowy kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej (MGOPS) w Łochowie

Od 19 lipca stanowisko kierownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łochowie piastuje Mariola Brzezińska.

Mieszkanka Wyszkowa - Magister Zarządzania, ukończone studia podyplomowe na kierunkach: Zarządzanie projektami finansowanymi z funduszy strukturalnych UE, Mediacje i negocjacje oraz Specjalizacja z zakresu organizacji pomocy społecznej.

03.08.2021
więcej