Przejdź do treści

Czcionka:

Kontrast:

Ostrzeżenia meteorologiczne

22.06.2021
więcej

Rusza program bezpłatnej pomocy psychologicznej dla mieszkańców województwa mazowieckiego

Mieszkańcy województwa mazowieckiego mogą teraz bezpłatnie uzyskać wsparcie psychologiczne w ramach dedykowanej dla nich grupy wsparcia, dostępnej na platformie GrupaWsparcia.pl. Projekt jest wynikiem współpracy Zarządu Województwa Mazowieckiego oraz Fundacji ADRA Polska. Z pomocy będzie mógł skorzystać każdy mieszkaniec województwa potrzebujący wsparcia i chcący zadbać o swoją kondycję psychiczną.

21.06.2021
więcej

Do Urzędu Miejskiego w Łochowie można wejść z psem.

Upały doskwierają nie tylko ludziom, ale także i zwierzętom.

Wszystkich, którzy chcą wejść do Urzędu Miejskiego w Łochowie a przyjechali ze swoim psem, prosimy o niepozostawianie pupila w samochodzie. Zapraszamy do urzędu razem z psem. Warunkiem wejścia jest kaganiec i smycz.

 

Temperatura w nagrzanym samochodzie może wynosić aż 60 stopni Celsjusza. Psy się nie pocą, więc są o wiele bardziej narażone na działanie wysokich temperatur. Pozostawienie uchylonej szyby nie pomoże.

21.06.2021
więcej

100 rocznica urodzin P. Pokory Honoraty

Z ogromną  radością informujemy, iż w dniu 16.06.2021r. wyjątkową, 100 rocznicę urodzin obchodziła Pani Pokora Honorata rodowe Fedorczyk, mieszkanka Gminy Łochów.

21.06.2021
więcej

Materiał siewny, pomoc klęskowa, wsparcie dla pszczelarzy – trwa przyjmowanie wniosków

Do Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa mogą składać wnioski o pomoc finansową rolnicy, którzy: ponieśli straty spowodowane niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi w 2020 roku, chcą skorzystać z kwalifikowanego materiału siewnego lub prowadzą zarejestrowaną działalność pszczelarską.

18.06.2021
więcej